İşin Havuzundayız

Süs Havuzları Hakkında

DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ

Süs havuzu fıskiye sistemleri ve bahçe otomatik sulama sistemleri  sektörlerinde yenilik ve tedarikleriyle çözüm ortağı olan şirketimiz 2007 yılından beri hem üretim hem de satış hizmetleri sunmaktadır.

Bayii ve müşterilerimizin talep ve görüşlerini değerlendirerek projelerine değer katacak kaliteli ve uygun maliyetli ürünleri sunmayı hedefledik.

Türkiye’de ve yurtdışında kaliteli ve çağdaş projeleri destekleyen bir marka olabilmek için araştırma,geliştirme kurumsallık ve çevreye saygı konularını önemseyerek ilerliyoruz.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana dünyanın birçok noktasında sayısız ihracat gerçekleştirmiş olup, bu alanda da iddiasını sürdürmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı peyzaj projelerinin değişmez elemanlarından olan küçük çaplı süs havuzu, şelale, su ve ışık dekorları malzemeleri konusunda çok önemli bir açığı kapatarak ihtiyaç duyulabilecek kaliteli ve özgün ürünleri stoktan teslim etmenin heyecanını ve gururunu yaşıyoruz.

Çözüm ortaklarımız ve değerli bayilerimize, “TESKON’’u destekleyen tüm müşterilerimize ben ve ekip arkadaşlarım teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımla

H.Cüneyt Işık

Süs Havuzları ekibi olarak bizi tercih ettiğiniz için müteşekkiriz.

16
Yıllık Tecrübe
2007
Kuruluş Yılı
10+
Çalışan
13+
Kategori
400+
Ürün
19
Ülkeye İhracat